5 gedachten over “Sint Willibrordus Coevorden”

  1. Hartelijk dank voor uw mooie reactie! En, ja hoor! U mag de foto’s gebruiken onder vermelding van Kerkfotografie. Via het linkje in de e-mail kunt u het album met alle foto’s in zijn geheel downloaden en opslaan op uw eigen computer. Daarmee beschikt u zelf over de foto’s.

   Met hartelijke groet,
   Diana

  2. Geweldige foto’s!
   Geeft een prachtig beeld van ‘onze kerk’!
   Mag en kan iedereen die dat wenst alle foto’s downloaden?

   Met vriendelijke groet,

   Jan

   1. Beste Jan,

    Dank voor uw mooie compliment! De foto’s op de website zijn van heel lage resolutie, zodat downloaden niet heel veel mogelijkheden geeft. Ik heb de foto’s in een hogere resolutie ter beschikking gesteld aan het kerkbestuur. Als derden een foto willen, dan gelden daar bepaalde voorwaarden voor. Indien nodig zal ik daarover overleggen met het kerkbestuur.

    Is dit voldoende antwoord op uw vraag?

    Met hartelijke groet,
    Diana Nieuwold

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *